400 000 €
51 €/m²
Property 3925 photo 1
Property 3925 photo 2
Property 3925 photo 3
Property 3925 photo 4
Property 3925 photo 5
Property 3925 photo 6
Property 3925 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7800 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Prodaje, parcela od ukupno 7800 m2 nalazi se na samom jugu Krfa.

Parcela se sastoji od 2 dela: 3469 m2 neizgrađenih i 4337 m2 u mogućnosti izgradnje.

Manji deo graniči sa morskom linijom, dok je drugi deo koji se može izgraditi pričvršćen za njega.

U blizini se nalazi luka Lefkimmi, druga manja luka na ostrvu.

Za prodaju
330 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 44033
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 34641
  • Kvadratura 7836 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
330 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 37947
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
500 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 10252
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
330 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 60122
  • Kvadratura 2776 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
580 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 42862
  • Kvadratura 17500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
550 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6155
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
425 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 6150
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
530 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63876
  • Kvadratura 4982 m²
  • Udaljenost od mora 620 m
Za prodaju
330 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 22562
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter