550 000 €
98 €/m²
Property 65531 photo 1
Property 65531 photo 2
Property 65531 photo 3
Property 65531 photo 4
Property 65531 photo 5
Property 65531 photo 6
Property 65531 photo 7
Property 65531 photo 8
Property 65531 photo 9
Property 65531 photo 10
Property 65531 photo 11
Property 65531 photo 12
Property 65531 photo 13
Property 65531 photo 14
Property 65531 photo 15

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5565 kv.m. na Krfu. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 4941
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
750 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 63483
  • Kvadratura 17439 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
465 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 24097
  • Kvadratura 6260 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
600 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 40795
  • Kvadratura 12044 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
450 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 31969
  • Kvadratura 4005 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
810 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34056
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 35172
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
500 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37793
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
530 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63876
  • Kvadratura 4982 m²
  • Udaljenost od mora 620 m

Prijava za Newsletter