Prodaja - Zemljište 22000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
600 000 €
27 €/m²
Property 5097 photo 1
Property 5097 photo 2
Property 5097 photo 3
Property 5097 photo 4
Property 5097 photo 5
Property 5097 photo 6
Property 5097 photo 7
Property 5097 photo 8
Property 5097 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 22000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: građevina, bunar, sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 4975
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 199 €/m²
  • Kod objekta 22088
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
530 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29696
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
650 000 € 406 €/m²
  • Kod objekta 25355
  • Kvadratura 1599 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
500 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 4100
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
580 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 42862
  • Kvadratura 17500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
550 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 40569
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
600 000 € 491 €/m²
  • Kod objekta 24955
  • Kvadratura 1220 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
870 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 19477
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter