Prodaja - Zemljište 11000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
370 000 €
33 €/m²
Property 35177 photo 1
Property 35177 photo 2
Property 35177 photo 3
Property 35177 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od grada: 33 km
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 340 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
480 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 37270
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 52138
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
430 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 35809
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
400 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 33310
  • Kvadratura 20700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
550 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 34256
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
550 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 32190
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 41642
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
380 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 57913
  • Kvadratura 14529 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31423
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
350 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25988
  • Kvadratura 17600 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter