Prodaja - Zemljište 2500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
450 000 €
180 €/m²
Property 4068 photo 1
Property 4068 photo 2
Property 4068 photo 3
Property 4068 photo 4
Property 4068 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2500 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 270 kv.m.

Za prodaju
550 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 35807
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
400 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 3925
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
400 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 45735
  • Kvadratura 4673 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
600 000 € 491 €/m²
  • Kod objekta 24955
  • Kvadratura 1220 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
490 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 11133
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
380 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 30921
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
550 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 40569
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
450 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 4068
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
650 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51125
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
400 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 33310
  • Kvadratura 20700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter