Prodaja - Vila 142 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
430 000 €
3028 €/m²
Property 45102 photo 1
Property 45102 photo 2
Property 45102 photo 3
Property 45102 photo 4
Property 45102 photo 5
Property 45102 photo 6
Property 45102 photo 7
  • Kod objekta 45102
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 142 m²
  • Površina placa 378 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 142 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
540 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 38466
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 3028 €/m²
  • Kod objekta 45102
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
390 000 € 2131 €/m²
  • Kod objekta 42117
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51516
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
610 000 € 3279 €/m²
  • Kod objekta 42434
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 49185
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
410 000 € 2411 €/m²
  • Kod objekta 49365
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter