Prodaja - Vila 130 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
540 000 €
4154 €/m²
Property 38466 photo 1
Property 38466 photo 2
Property 38466 photo 3
Property 38466 photo 4
Property 38466 photo 5
Property 38466 photo 6
Property 38466 photo 7
Property 38466 photo 8
Property 38466 photo 9
Property 38466 photo 10
  • Kod objekta 38466
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 130 m²
  • Površina placa 336 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 130 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 36061
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
448 000 € 2871 €/m²
  • Kod objekta 52540
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 46224
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 2711 €/m²
  • Kod objekta 43242
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
435 000 € 2132 €/m²
  • Kod objekta 51519
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
625 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 52427
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
481 535 € 2832 €/m²
  • Kod objekta 52353
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter