Prodaja - Vila 201 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
435 000 €
2164 €/m²
Property 51516 photo 1
Property 51516 photo 2
Property 51516 photo 3
Property 51516 photo 4
Property 51516 photo 5
Property 51516 photo 6
  • Kod objekta 51516
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 201 m²
  • Površina placa 342 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 201 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
650 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 40270
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
593 900 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 52329
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
410 000 € 2546 €/m²
  • Kod objekta 44120
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
547 000 € 2452 €/m²
  • Kod objekta 42233
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 3098 €/m²
  • Kod objekta 49331
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
477 000 € 2981 €/m²
  • Kod objekta 44300
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
625 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 52427
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter