Prodaja - Vila 191 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta
550 000 €
2880 €/m²
Property 49202 photo 1
Property 49202 photo 2
Property 49202 photo 3
Property 49202 photo 4
Property 49202 photo 5
Property 49202 photo 6
Property 49202 photo 7
Property 49202 photo 8
  • Kod objekta 49202
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 191 m²
  • Površina placa 264 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 191 kv.m u Protaras. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 35378
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 4645 €/m²
  • Kod objekta 43717
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 2314 €/m²
  • Kod objekta 45396
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 48517
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 36061
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
525 000 € 2763 €/m²
  • Kod objekta 52315
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2901 €/m²
  • Kod objekta 39312
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 39114
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 47535
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter