Prodaja - Vila 183 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
390 000 €
2131 €/m²
Property 42117 photo 1
Property 42117 photo 2
Property 42117 photo 3
Property 42117 photo 4
Property 42117 photo 5
Property 42117 photo 6
Property 42117 photo 7
Property 42117 photo 8
Property 42117 photo 9
Property 42117 photo 10
Property 42117 photo 11
Property 42117 photo 12
Property 42117 photo 13
Property 42117 photo 14
Property 42117 photo 15
Property 42117 photo 16
Property 42117 photo 17
Property 42117 photo 18
Property 42117 photo 19
  • Kod objekta 42117
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 183 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: ostalo
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju vila od 183 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
410 000 € 1952 €/m²
  • Kod objekta 38751
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
415 000 € 2075 €/m²
  • Kod objekta 49184
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 39242
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2843 €/m²
  • Kod objekta 43354
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
506 000 € 3162 €/m²
  • Kod objekta 56719
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
330 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 32373
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51516
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter