600 000 €
2575 €/m²
Property 49185 photo 1
Property 49185 photo 2
Property 49185 photo 3
Property 49185 photo 4
Property 49185 photo 5
Property 49185 photo 6
Property 49185 photo 7
Property 49185 photo 8
Property 49185 photo 9
Property 49185 photo 10
Property 49185 photo 11
Property 49185 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 30000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 233 kv.m u Nikozija. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 3777 €/m²
  • Kod objekta 49205
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34005
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 32650
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 41611
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 39114
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
577 500 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 35682
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
670 000 € 3526 €/m²
  • Kod objekta 49315
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter