Prodaja - Vila 191 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
621 500 €
3254 €/m²
Property 42993 photo 1
Property 42993 photo 2
Property 42993 photo 3
Property 42993 photo 4
Property 42993 photo 5
Property 42993 photo 6
Property 42993 photo 7
Property 42993 photo 8
Property 42993 photo 9
Property 42993 photo 10
  • Kod objekta 42993
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 191 m²
  • Površina placa 440 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 191 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
510 000 € 3290 €/m²
  • Kod objekta 43925
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 43817
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
630 000 €
  • Kod objekta 35292
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
635 000 € 2634 €/m²
  • Kod objekta 51912
  • Kvadratura 241 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 49776
  • Kvadratura 219 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
500 000 € 2314 €/m²
  • Kod objekta 45396
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
720 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 56948
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
625 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 52427
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter