Prodaja - Vila 186 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
610 000 €
3280 €/m²
Property 42434 photo 1
Property 42434 photo 2
Property 42434 photo 3
Property 42434 photo 4
Property 42434 photo 5
Property 42434 photo 6
Property 42434 photo 7
Property 42434 photo 8
  • Kod objekta 42434
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 186 m²
  • Površina placa 342 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 186 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
590 000 € 2796 €/m²
  • Kod objekta 47531
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
770 000 € 4502 €/m²
  • Kod objekta 52034
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
720 000 € 4645 €/m²
  • Kod objekta 43717
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
910 000 € 2993 €/m²
  • Kod objekta 56007
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
525 000 € 2763 €/m²
  • Kod objekta 52315
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3558 €/m²
  • Kod objekta 52036
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 2386 €/m²
  • Kod objekta 41961
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
783 000 € 5151 €/m²
  • Kod objekta 50638
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter