Prodaja - Vila 170 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Konia
Cena od 410 000 €
2412 €/m²
Property 49365 photo 1
Property 49365 photo 2
Property 49365 photo 3
Property 49365 photo 4
Property 49365 photo 5
Property 49365 photo 6
  • Kod objekta 49365
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 170 m²
  • Površina placa 267 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Konia (Pafos)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 170 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
415 000 € 2075 €/m²
  • Kod objekta 49184
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
390 000 € 2131 €/m²
  • Kod objekta 42117
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51515
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 49844
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 2546 €/m²
  • Kod objekta 44120
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3083 €/m²
  • Kod objekta 33427
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
499 000 € 2310 €/m²
  • Kod objekta 52356
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 49188
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 52282
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter