Cena od 420 000 €
3281 €/m²
Property 39310 photo 1
Property 39310 photo 2
Property 39310 photo 3
Property 39310 photo 4
Property 39310 photo 5
Property 39310 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 128 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
395 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 48999
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
506 000 € 3123 €/m²
  • Kod objekta 42992
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 44812
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
432 000 € 3042 €/m²
  • Kod objekta 46077
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
379 000 € 2165 €/m²
  • Kod objekta 49267
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 44809
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
340 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 49191
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod objekta 44383
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter