Prodaja - Vila 240 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
890 000 €
3708 €/m²
Property 43603 photo 1
Property 43603 photo 2
Property 43603 photo 3
Property 43603 photo 4
Property 43603 photo 5
Property 43603 photo 6
Property 43603 photo 7
Property 43603 photo 8
Property 43603 photo 9
Property 43603 photo 10
Property 43603 photo 11
  • Kod objekta 43603
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 240 m²
  • Površina placa 1302 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju vila od 240 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52425
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
990 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 50479
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
750 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 49394
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 35346
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 10392
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
716 209 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 52392
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
979 200 €
  • Kod objekta 37211
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
910 000 € 2993 €/m²
  • Kod objekta 56007
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
720 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 42994
  • Kvadratura 209 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter