Prodaja - Vila 209 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
720 000 €
3445 €/m²
Property 42994 photo 1
Property 42994 photo 2
Property 42994 photo 3
Property 42994 photo 4
Property 42994 photo 5
Property 42994 photo 6
  • Kod objekta 42994
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 209 m²
  • Površina placa 385 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 209 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 46268
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
910 000 € 2993 €/m²
  • Kod objekta 56007
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
770 000 € 4502 €/m²
  • Kod objekta 52034
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 4687 €/m²
  • Kod objekta 45727
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 44089
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 56948
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 49185
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 3777 €/m²
  • Kod objekta 49205
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter