Prodaja - Vila 440 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
875 000 € 799 000 €
1816 €/m²
Property 40223 photo 1
Property 40223 photo 2
Property 40223 photo 3
Property 40223 photo 4
Property 40223 photo 5
Property 40223 photo 6
Property 40223 photo 7
Property 40223 photo 8
Property 40223 photo 9
Property 40223 photo 10
Property 40223 photo 11
Property 40223 photo 12
Property 40223 photo 13
Property 40223 photo 14
Property 40223 photo 15
Property 40223 photo 16
Property 40223 photo 17
Property 40223 photo 18
Property 40223 photo 19
Property 40223 photo 20
Property 40223 photo 21
Property 40223 photo 22
  • Kod objekta 40223
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 440 m²
  • Površina placa 1344 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 10

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 10
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 440 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, bazen, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 54844
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 52259
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 23126
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2419 €/m²
  • Kod objekta 26202
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 23197
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 779 €/m²
  • Kod objekta 47005
  • Kvadratura 1540 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Kod objekta 45697
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 49832
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 3913 €/m²
  • Kod objekta 36764
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
978 000 € 2731 €/m²
  • Kod objekta 45163
  • Kvadratura 358 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter