Prodaja - Vila 285 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
880 000 €
3088 €/m²
Property 35346 photo 1
Property 35346 photo 2
Property 35346 photo 3
Property 35346 photo 4
Property 35346 photo 5
Property 35346 photo 6
Property 35346 photo 7
Property 35346 photo 8
Property 35346 photo 9
Property 35346 photo 10
Property 35346 photo 11
Property 35346 photo 12
Property 35346 photo 13
Property 35346 photo 14
  • Kod objekta 35346
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 285 m²
  • Površina placa 1382 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 25000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 285 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak.

Za prodaju
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Kod objekta 55902
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Kod objekta 46235
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 4009 €/m²
  • Kod objekta 43982
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 3947 €/m²
  • Kod objekta 23745
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
810 000 € 4850 €/m²
  • Kod objekta 56032
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
970 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 41547
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
930 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 43256
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Kod objekta 48890
  • Kvadratura 346 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
783 000 € 5151 €/m²
  • Kod objekta 50638
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 44818
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter