Prodaja - Vila 200 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 200 000 €
6000 €/m²
Property 52425 photo 1
Property 52425 photo 2
Property 52425 photo 3
Property 52425 photo 4
Property 52425 photo 5
Property 52425 photo 6
Property 52425 photo 7
Property 52425 photo 8
  • Kod objekta 52425
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 200 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 92 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 200 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 23126
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 4561 €/m²
  • Kod objekta 37417
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Kod objekta 45697
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 400 000 € 5622 €/m²
  • Kod objekta 42409
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34218
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
970 000 € 5449 €/m²
  • Kod objekta 26309
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 779 €/m²
  • Kod objekta 47005
  • Kvadratura 1540 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 550 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 44267
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 395 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45719
  • Kvadratura 375 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter