Prodaja - Vila 300 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
990 000 €
3300 €/m²
Property 50479 photo 1
Property 50479 photo 2
Property 50479 photo 3
Property 50479 photo 4
Property 50479 photo 5
Property 50479 photo 6
Property 50479 photo 7
  • Kod objekta 50479
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 300 m²
  • Površina placa 500 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 300 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 54844
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 52359
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 36898
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 39541
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
978 000 € 2731 €/m²
  • Kod objekta 45163
  • Kvadratura 358 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 36147
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 42080
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 350 000 € 3426 €/m²
  • Kod objekta 52372
  • Kvadratura 394 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter