750 000 €
3456 €/m²
Property 49394 photo 1
Property 49394 photo 2
Property 49394 photo 3
Property 49394 photo 4
Property 49394 photo 5
Property 49394 photo 6
Property 49394 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 217 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
750 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 44818
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 48517
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 49300
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 36147
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 39311
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
740 000 € 3894 €/m²
  • Kod objekta 32813
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 46652
  • Kvadratura 315 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 22891
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 33231
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
990 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 50479
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter