979 200 €
Property 37211 photo 1
Property 37211 photo 2
Property 37211 photo 3
Property 37211 photo 4
Property 37211 photo 5
Property 37211 photo 6
Property 37211 photo 7
Property 37211 photo 8
Property 37211 photo 9
  • Kod objekta 37211
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 0 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer.

Za prodaju
895 000 € 6215 €/m²
  • Kod objekta 40534
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Kod objekta 37733
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 49832
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
790 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 48964
  • Kvadratura 272 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52425
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 10947
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
890 000 € 4009 €/m²
  • Kod objekta 43982
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 52259
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 32345
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 170 000 € 6573 €/m²
  • Kod objekta 21570
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter