Prodaja - Vila 304 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Srpsko-hrvatski
910 000 €
2993 €/m²
Property 56007 photo 1
Property 56007 photo 2
Property 56007 photo 3
Property 56007 photo 4
Property 56007 photo 5
Property 56007 photo 6
Property 56007 photo 7
Property 56007 photo 8
Property 56007 photo 9
Property 56007 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 304 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i bazen, parking, baštu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Kod objekta 37733
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 2417 €/m²
  • Kod objekta 44506
  • Kvadratura 455 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Kod objekta 49712
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 47535
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 3777 €/m²
  • Kod objekta 49205
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Kod objekta 51561
  • Kvadratura 281 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 32345
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2678 €/m²
  • Kod objekta 34149
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 32799
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter