Prodaja - Vila 186 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
716 209 €
3851 €/m²
Property 52392 photo 1
Property 52392 photo 2
Property 52392 photo 3
Property 52392 photo 4
Property 52392 photo 5
Property 52392 photo 6
  • Kod objekta 52392
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 186 m²
  • Površina placa 300 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 186 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
788 200 € 2680 €/m²
  • Kod objekta 49747
  • Kvadratura 294 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 46224
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 49300
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
990 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 50479
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
625 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45313
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 49832
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 43809
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
810 000 € 4850 €/m²
  • Kod objekta 56032
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter