Prodaja - Vila 380 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 200 000 €
3158 €/m²
Property 10392 photo 1
Property 10392 photo 2
Property 10392 photo 3
Property 10392 photo 4
Property 10392 photo 5
Property 10392 photo 6
Property 10392 photo 7
Property 10392 photo 8
Property 10392 photo 9
Property 10392 photo 10
  • Kod objekta 10392
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 380 m²
  • Površina placa 785 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 5
  • Ostale pogodnosti: двухсторонний камин, три большие веранды, центральное кондиционирование, отопление на природном газе, хозяйская спальня
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 380 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52425
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 3277 €/m²
  • Kod objekta 42227
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
970 000 € 5449 €/m²
  • Kod objekta 26309
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
970 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 41547
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 26364
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
1 550 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 44267
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 698 095 € 4601 €/m²
  • Kod objekta 45520
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 36147
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Kod objekta 55902
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter