Prodaja - Zemljište 4200 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
350 000 €
83 €/m²
Property 41642 photo 1
Property 41642 photo 2
Property 41642 photo 3
Property 41642 photo 4
Property 41642 photo 5
Property 41642 photo 6
Property 41642 photo 7
Property 41642 photo 8
Property 41642 photo 9
Property 41642 photo 10
Property 41642 photo 11

Detalji

  • Stanje: Stara zgrada
  • Udaljeno od mora: 3800 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4200 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 45420
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
300 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 4630
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
350 000 € 437 €/m²
  • Kod objekta 37187
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
325 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 45590
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
320 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 34397
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 41642
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 23170
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
430 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 42191
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
340 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 45094
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
480 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 37270
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 650 m

Prijava za Newsletter