325 000 €
56 €/m²
Property 45590 photo 1
Property 45590 photo 2
Property 45590 photo 3
Property 45590 photo 4
Property 45590 photo 5
Property 45590 photo 6
Property 45590 photo 7
Property 45590 photo 8
Property 45590 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5800 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
350 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 14738
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 62176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 35771
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
299 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60787
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31423
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
430 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 35809
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
280 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 29138
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 41642
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
300 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 4630
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter