Prodaja - Zemljište 4200 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
350 000 €
83 €/m²
Property 23170 photo 1
Property 23170 photo 2
Property 23170 photo 3
Property 23170 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 13 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4200 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
320 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 3784
  • Kvadratura 15233 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
370 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35177
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
350 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 14738
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
320 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 34397
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
480 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51293
  • Kvadratura 48000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 52138
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
425 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 32444
  • Kvadratura 6409 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
465 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 24097
  • Kvadratura 6260 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
320 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 36389
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m

Prijava za Newsletter