Prodaja - Zemljište 9000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
320 000 €
35 €/m²
Property 34397 photo 1
Property 34397 photo 2
Property 34397 photo 3
Property 34397 photo 4
Property 34397 photo 5
Property 34397 photo 6
Property 34397 photo 7
Property 34397 photo 8
Property 34397 photo 9
Property 34397 photo 10
Property 34397 photo 11
Property 34397 photo 12
Property 34397 photo 13
Property 34397 photo 14
Property 34397 photo 15
Property 34397 photo 16
Property 34397 photo 17
Property 34397 photo 18
Property 34397 photo 19
Property 34397 photo 20

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 14 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 350 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
290 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 8990
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 29948
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
350 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 14738
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
320 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 5081
  • Kvadratura 4268 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
330 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 37947
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
280 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 43703
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
400 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 3061
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
300 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 6149
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
450 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 4068
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
330 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 22562
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter