Prodaja - Zemljište 3000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
420 000 € 250 000 €
83 €/m²
Property 45420 photo 1
Property 45420 photo 2
Property 45420 photo 3
Property 45420 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 3000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
470 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 37792
  • Kvadratura 6200 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
600 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 5097
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
400 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 45735
  • Kvadratura 4673 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
450 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 40481
  • Kvadratura 19950 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
470 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 47378
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
350 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25988
  • Kvadratura 17600 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 3925
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 34641
  • Kvadratura 7836 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
350 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 35766
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter