340 000 €
68 €/m²
Property 45094 photo 1
Property 45094 photo 2
Property 45094 photo 3
Property 45094 photo 4
Property 45094 photo 5
Property 45094 photo 6
Property 45094 photo 7
Property 45094 photo 8
Property 45094 photo 9
Property 45094 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od grada: 17 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
280 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 29139
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34064
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
490 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 11133
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 45420
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
290 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44583
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 14738
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
430 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 35809
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
400 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 45735
  • Kvadratura 4673 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 35766
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m

Prijava za Newsletter