Prodaja - Zemljište 34000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
300 000 €
8 €/m²
Property 4630 photo 1
Property 4630 photo 2
Property 4630 photo 3
Property 4630 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 34000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
350 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 14738
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 33336
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
330 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 62957
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
330 000 € 379 €/m²
  • Kod objekta 21281
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
430 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 56441
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
330 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 60122
  • Kvadratura 2776 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
425 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 6150
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
399 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 60783
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
330 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 37947
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 64097
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter