Prodaja - Zemljište 9500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
480 000 €
50 €/m²
Property 37270 photo 1
Property 37270 photo 2
Property 37270 photo 3
Property 37270 photo 4
Property 37270 photo 5
Property 37270 photo 6
Property 37270 photo 7
Property 37270 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od grada: 17 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9500 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
430 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 63499
  • Kvadratura 5064 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
400 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 49499
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
500 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 10252
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
480 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51293
  • Kvadratura 48000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
600 000 € 491 €/m²
  • Kod objekta 24955
  • Kvadratura 1220 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
430 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 42191
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
630 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 40443
  • Kvadratura 4143 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
530 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 56513
  • Kvadratura 95095 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter