Prodaja - Zemljište 800 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
350 000 €
437 €/m²
Property 37187 photo 1
Property 37187 photo 2
Property 37187 photo 3
Property 37187 photo 4
Property 37187 photo 5
Property 37187 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 800 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m.

Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31423
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
480 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 63742
  • Kvadratura 3310 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
350 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25988
  • Kvadratura 17600 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 6149
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
340 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 45094
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
299 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60787
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39208
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
500 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37793
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 52138
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 25131
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter