Prodaja - Zemljište 10000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
430 000 €
43 €/m²
Property 42191 photo 1
Property 42191 photo 2
Property 42191 photo 3
Property 42191 photo 4
Property 42191 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 29 km
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 320 kv.m.

Za prodaju
530 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 56513
  • Kvadratura 95095 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
400 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 31308
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
600 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 25388
  • Kvadratura 94000 m²
  • Udaljenost od mora 7700 m
Za prodaju
425 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 6150
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
530 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29696
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
600 000 € 491 €/m²
  • Kod objekta 24955
  • Kvadratura 1220 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
600 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 5097
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
430 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 44034
  • Kvadratura 2522 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter