Prodaja - Zemljište 12044 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
600 000 €
49 €/m²
Property 40795 photo 1
Property 40795 photo 2
Property 40795 photo 3
Property 40795 photo 4
Property 40795 photo 5
Property 40795 photo 6
Property 40795 photo 7
Property 40795 photo 8
Property 40795 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od grada: 14 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12044 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
600 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45278
  • Kvadratura 14530 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
540 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 24098
  • Kvadratura 4450 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
630 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 40443
  • Kvadratura 4143 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 35172
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
550 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 40569
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
500 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 4100
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39208
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 220 m

Prijava za Newsletter