550 000 €
275 €/m²
Property 40569 photo 1
Property 40569 photo 2
Property 40569 photo 3
Property 40569 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 4941
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 32248
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
465 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 24097
  • Kvadratura 6260 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
750 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 63483
  • Kvadratura 17439 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
650 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 35185
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
800 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 46991
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
550 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6155
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter