Prodaja - Zemljište 4450 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
540 000 €
121 €/m²
Property 24098 photo 1
Property 24098 photo 2
Property 24098 photo 3
Property 24098 photo 4
Property 24098 photo 5
Property 24098 photo 6
Property 24098 photo 7
Property 24098 photo 8
Property 24098 photo 9
Property 24098 photo 10
Property 24098 photo 11
Property 24098 photo 12
Property 24098 photo 13
Property 24098 photo 14
Property 24098 photo 15

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 16 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4450 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: građevina. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
480 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51293
  • Kvadratura 48000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
500 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 9740
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
480 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 37270
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
550 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 32190
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 32248
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
600 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45278
  • Kvadratura 14530 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
500 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 4100
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
465 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 24097
  • Kvadratura 6260 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 35172
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter