700 000 €
58 €/m²
Property 56994 photo 1
Property 56994 photo 2
Property 56994 photo 3
Property 56994 photo 4
Property 56994 photo 5
Property 56994 photo 6
Property 56994 photo 7
Property 56994 photo 8
Property 56994 photo 9
Property 56994 photo 10
Property 56994 photo 11
Property 56994 photo 12
Property 56994 photo 13
Property 56994 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 34 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 29407
  • Kvadratura 10025 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
800 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22872
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
600 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 25388
  • Kvadratura 94000 m²
  • Udaljenost od mora 7700 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 32248
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
800 000 € 199 €/m²
  • Kod objekta 22088
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
600 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 40795
  • Kvadratura 12044 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
700 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 37791
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
900 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 9104
  • Kvadratura 14700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter