Prodaja - Zemljište 4143 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
630 000 €
152 €/m²
Property 40443 photo 1
Property 40443 photo 2
Property 40443 photo 3
Property 40443 photo 4
Property 40443 photo 5
Property 40443 photo 6
Property 40443 photo 7
Property 40443 photo 8
Property 40443 photo 9
Property 40443 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 39 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4143 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
900 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40794
  • Kvadratura 72000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
650 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51125
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
650 000 € 406 €/m²
  • Kod objekta 25355
  • Kvadratura 1599 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 35172
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
900 000 € 391 €/m²
  • Kod objekta 9631
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
800 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22872
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
860 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 17952
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter