Prodaja - Zemljište 1940 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
Na upit
Property 39208 photo 1
Property 39208 photo 2
Property 39208 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 220 m
  • Udaljenost od grada: 45 km
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1940 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
260 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57083
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
230 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 58095
  • Kvadratura 2770 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 56094
  • Kvadratura 26159 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
95 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 65425
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
100 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 58099
  • Kvadratura 1880 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 64435
  • Kvadratura 5879 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
250 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 64098
  • Kvadratura 4162 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
105 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 61454
  • Kvadratura 2470 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
225 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 56365
  • Kvadratura 1202 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter