Prodaja - Zemljište 68000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
490 000 €
7 €/m²
Property 16054 photo 1
Property 16054 photo 2
Property 16054 photo 3
Property 16054 photo 4
Property 16054 photo 5
Property 16054 photo 6
Property 16054 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3400 m
  • Udaljenost od grada: 22 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 68000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
580 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 42862
  • Kvadratura 17500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
550 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 34256
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
430 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 42191
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
500 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 4100
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
490 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 11133
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39208
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
430 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 56441
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter