Prodaja - Zemljište 3200 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
500 000 €
156 €/m²
Property 4100 photo 1
Property 4100 photo 2
Property 4100 photo 3
Property 4100 photo 4
Property 4100 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3200 kv.m. na Krfu. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
480 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51293
  • Kvadratura 48000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
580 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 42862
  • Kvadratura 17500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
430 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42181
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
500 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 10252
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 45420
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
550 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6155
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter