Prodaja - Zemljište 9000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
650 000 €
72 €/m²
Property 35172 photo 1
Property 35172 photo 2
Property 35172 photo 3
Property 35172 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 34 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
580 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 42862
  • Kvadratura 17500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
950 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 13908
  • Kvadratura 65000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
550 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 40569
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
600 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 40795
  • Kvadratura 12044 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
600 000 € 491 €/m²
  • Kod objekta 24955
  • Kvadratura 1220 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
650 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37194
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
650 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 35185
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter