Prodaja - Zemljište 5000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
550 000 €
110 €/m²
Property 34256 photo 1
Property 34256 photo 2
Property 34256 photo 3
Property 34256 photo 4
Property 34256 photo 5
Property 34256 photo 6
Property 34256 photo 7
Property 34256 photo 8
Property 34256 photo 9
Property 34256 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 40 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 35172
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 29407
  • Kvadratura 10025 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
490 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 16054
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
540 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 24098
  • Kvadratura 4450 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
450 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 4068
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter