Na upit
Property 60716 photo 1
Property 60716 photo 2
Property 60716 photo 3
Property 60716 photo 4
Property 60716 photo 5
Property 60716 photo 6
Property 60716 photo 7
Property 60716 photo 8
Property 60716 photo 9
Property 60716 photo 10
Property 60716 photo 11
Property 60716 photo 12
Property 60716 photo 13
Property 60716 photo 14
Property 60716 photo 15
Property 60716 photo 16
Property 60716 photo 17
Property 60716 photo 18
Property 60716 photo 19
Property 60716 photo 20
Property 60716 photo 21
Property 60716 photo 22
Property 60716 photo 23
Property 60716 photo 24
Property 60716 photo 25
Property 60716 photo 26
Property 60716 photo 27
Property 60716 photo 28
Property 60716 photo 29
Property 60716 photo 30
Property 60716 photo 31
Property 60716 photo 32

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 12 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2603 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 114 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
260 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57083
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 59230
  • Kvadratura 1757 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 62176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63174
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
188 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 61705
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
110 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 62632
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 61051
  • Kvadratura 1376 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Kod objekta 58550
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
350 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63500
  • Kvadratura 5121 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter