Prodaja - Zemljište 6000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
800 000 €
133 €/m²
Property 50209 photo 1
Property 50209 photo 2
Property 50209 photo 3
Property 50209 photo 4
Property 50209 photo 5
Property 50209 photo 6
Property 50209 photo 7
Property 50209 photo 8
Property 50209 photo 9
Property 50209 photo 10
Property 50209 photo 11
Property 50209 photo 12
Property 50209 photo 13

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
700 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 37791
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
900 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 9104
  • Kvadratura 14700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
980 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 50867
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22872
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
810 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34056
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 35172
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 29407
  • Kvadratura 10025 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
860 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 17952
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
650 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37194
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter