Prodaja - Zemljište 10025 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
650 000 € 550 000 €
54 €/m²
Property 29407 photo 1
Property 29407 photo 2
Property 29407 photo 3
Property 29407 photo 4
Property 29407 photo 5
Property 29407 photo 6
Property 29407 photo 7
Property 29407 photo 8
Property 29407 photo 9
Property 29407 photo 10
Property 29407 photo 11
Property 29407 photo 12
Property 29407 photo 13
Property 29407 photo 14
Property 29407 photo 15
Property 29407 photo 16
Property 29407 photo 17
Property 29407 photo 18
Property 29407 photo 19
Property 29407 photo 20
Property 29407 photo 21
Property 29407 photo 22

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10025 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 280 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
550 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 34256
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
540 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 24098
  • Kvadratura 4450 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
600 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 25388
  • Kvadratura 94000 m²
  • Udaljenost od mora 7700 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 4941
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
900 000 € 391 €/m²
  • Kod objekta 9631
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
650 000 € 406 €/m²
  • Kod objekta 25355
  • Kvadratura 1599 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
550 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 35807
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter