Prodaja - Vila 280 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
3 000 000 €
10714 €/m²
Property 33528 photo 1
Property 33528 photo 2
Property 33528 photo 3
Property 33528 photo 4
Property 33528 photo 5
Property 33528 photo 6
Property 33528 photo 7
Property 33528 photo 8
Property 33528 photo 9
Property 33528 photo 10
Property 33528 photo 11
  • Kod objekta 33528
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 280 m²
  • Površina placa 672 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 280 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, lift, garaža, grejanje.

Za prodaju
2 600 000 € 5842 €/m²
  • Kod objekta 46052
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Kod objekta 39325
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Kod objekta 23670
  • Kvadratura 682 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 44484
  • Kvadratura 640 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Kod objekta 49711
  • Kvadratura 594 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Kod objekta 33528
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Kod objekta 43617
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 000 000 € 4838 €/m²
  • Kod objekta 23758
  • Kvadratura 620 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 500 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 23520
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 940 m

Prijava za Newsletter